Urlop nad zalewem w Sielpi

Zakończenie okresu zimowego to najlepszy moment na zastanowienie się nad formą spędzenia sierpniowego urlopu.

Wciąż rosnąca grupa turystów nauczona zdobytym doświadczeniem i problemami z wyborem stosownej do oczekiwań bazy kwater bezpośrednio przed wyjazdem na cały rok oczekiwany urlop już teraz rezerwuje miejsca z myślą o letnim wypoczynku. Przy rezerwowaniu miejsca urlopu warto obowiązkowo zastanowić się nad wyruszeniem do Sielpi. Zlokalizowany w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to idealna baza wypadowa dla osób, które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego hałasu, zapewniających możliwość ciągłego obcowania z przyrodą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, wydzielającymi zapach pachnącej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi rozprzestrzenia się specyficzny mikroklimat sprzyjający zdrowiu zarówno małych dzieci jak i seniorów.
Zalew w Sielpi obok zalet przyrodniczych poleca odwiedzającym gościom bogatą bazę kwater noclegowych.

Posród bieżącej oferty można zastanowić się nad wynajmem znajdujących sięw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków letniskowych.

Dzięki przemyślanemu wyposażeniu każdy turysta może aktywnie i w milej atmosferze spędzić urlop nawet w czasie deszczowych dni.
Olbrzymią zaletą wypoczynku w Sielpi jest bliska lokalizacja wielu atrakcji województwa świętokrzyskiego. Podczas wakacyjnego wypoczynku nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zrobić wycieczkę między innymi do Parku Miniatur w Krajnie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na osoby preferujące czynną formę turystyki czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez zachwycające miejsca całej okolicy.