Elegancki portfel to doskonały pomysł na prezent dla klientów

Spośród wielu różnych gadżetów promocyjnych możemy znaleźć także bardzo praktyczne portfele.

Firmy mogą wykorzystać portfele z nadrukiem, które będą bardzo dobrym prezentem dla klientów. Z portfeli korzystamy na co dzień, płacimy kartą, gotówką, dlatego klienci będą często widywali logo naszej firmy, co może skłonić ich do ponownych zakupów czy też skorzystania z naszych usług.

Elegancki portfel to doskonały pomysł na prezent dla klientów

Skórzane portfele reklamowe

Bardzo dobrym pomysłem będą portfele skórzane, czarne lub też brązowe, które dostępne są w różnych formatach, z przegrodami na karty, dokumenty. Może być to bardzo elegancki portfel ze skóry lub też z materiałów ekologicznych. Dostępne są przystępne cenowo portfele z grawerem, warto wybrać model z ochroną RFID. Można wykorzystać różne techniki nanoszenia logo, mogą być to także portfele ze znakiem graficznym czy też metalowym logo przypiętym do zewnętrznej części. Oferowane są także tańsze portmonetki, portfele dla kobiet, portfele podróżne, gdzie możemy umieścić nie tylko nasze dokumenty, ale także telefon komórkowy.

Portfele mogą posiadać różne rodzaje zapięcia, kształty, rozmiary. Najczęściej będziemy wybierali portfele, które dobrze mieszczą się w kieszeni spodni czy też marynarki, posiadające przegrody na bilon. Warto zwrócić uwagę na układ, mogą być to portfele pionowe lub też poziome, z prostym wnętrzem lub też z dużą ilością przegródek na karty. Obecnie dużą popularnością cieszą się portfele typu slim, bardzo cienkie portfele, które nie odznaczają się, kiedy nosimy je w kieszeni marynarki. Możemy wybrać portfele skórzane wysokiej jakości w różnych kolorach, mogą być to także portfele zamszowe, czy z materiałów ekologicznych.

Każdy rodzaj portfela może zostać przystosowany na potrzeby promocji, może być to tłoczenie, sitodruk czy grawer. W ten sposób można przygotować portfele reklamowe na potrzeby każdej firmy, będzie to bardzo skuteczny i chętnie przyjmowany przez klientów upominek promocyjny.