Usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych

Biuro detektywistyczne, prowadzą różne usługi związane z obserwacją osób, zbieraniem informacji o miejscu ich pobytu, osobach z którymi się kontaktują.

Detektywi mogą dostarczać dowodów w przypadku spraw sądowych dotyczących rozwodów, ustalenia opieki nad dziećmi czy też podziału majątku. Detektyw zbiera informacje w sposób legalny, pozostanie niezauważony. Dowody można następnie wykorzystać w sądzie, co pozwoli klientowi uzyskać opiekę nad dziećmi czy też alimenty.

Jakich spraw może podjąć się prywatny detektyw?

Z detektywem można ustalić dokładne zasady współpracy, sposób raportowania, zbierania danych. Dzięki temu klient będzie na bieżąco wiedział co robi detektyw, jakie informacje udało mu się do tej pory pozyskać. Detektyw może korzystać z aparatów fotograficznych, kamer, obecnie także z drona, pamiętając o obowiązujących przepisach związanymi z użyciem tych urządzeń. Dobrym źródłem informacji są także media społecznościowe takie jak Facebook, można uzyskać informacje na temat pobytu osoby, wielu pozornie nieistotnych informacji, które mogą pomóc w ustaleniu wielu danych obserwowanej osobie. Prywatny detektyw może przedstawić dokładny raport, przygotować go w formie pisemnej lub też elektronicznej.

Obserwacja i zbieranie danych to jedne z działań, których może podjąć się prywatny detektyw Warszawa jako stolica jest miejscem gdzie siedziby posiada wiele firm, które również chętnie korzystają z usług detektywów w celu zbierania różnych informacji. Mogą być to informacje dotyczące kontrahentów, sprawdzenia wiarygodności osób. Detektyw powinien znać przepisy prawa, działać w taki sposób aby nie wykorzystywać nielegalnych środków takich jak przykładowo podsłuchy czy też lokalizacja GPS. W przypadku obsługi firm często są to sprawy dotyczące oceny sytuacji finansowej, także pomoc w windykacji, ustaleniu majątku posiadanego przez osobę, która nie wywiązuje się z płatności.

Firmy, które chcą nawiązać kontakt z biurem detektywistycznym mogą odwiedzić stronę prywatnydetektyw.pl, znajdują się tam dokładne informacje na temat usług, które oferowane są przez prywatnych detektywów. Dzięki temu dowiemy się jakie rodzaje informacji możemy uzyskać, w jaki sposób prowadzona jest obserwacja osoby.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl