Sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać podróże!

Podróżujemy, aby oderwać się od codzienności, odnaleźć egzotykę i doświadczyć miejsc i życia, które różnią się od naszych obecnych.

Nawet wtedy może być trudno uniknąć z góry przyjętych poglądów, które utrudniają czerpanie przyjemności. Pomocne mogą być wskazówki z tego artykułu. Rady zostały zebrane od osób, które wielce skorzystały na przygodzie podróży.Przed wyjazdem w podróż dowiedz się i zapisz adresy ambasad amerykańskich w krajach, które będziesz odwiedzać. Ambasada nie jest biurem pomocy dla podróżnych, ale może Ci pomóc, jeśli Twój paszport zostanie skradziony lub jeśli znajdziesz się w nieoczekiwanych kłopotach prawnych podczas pobytu za granicą.Trzymaj pieniądze w przedniej kieszeni podczas spaceru po nowym mieście lub lokalizacji. O wiele łatwiej jest kieszonkowiecowi lub innemu przestępcy wyrwać pieniądze z tylnej kieszeni, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Posiadanie pieniędzy z przodu daje większą kontrolę, zwłaszcza jeśli chodzisz z rękami w kieszeniach.W większości krajów za dobrą etykietę uważa się proszenie kogoś o pozwolenie podczas robienia zdjęcia. Wiele osób bardzo się obrazi, jeśli zrobisz im zdjęcie bez pytania, a to może nawet doprowadzić do przemocy. Lepiej po prostu najpierw uzyskać ich zgodę, niż ryzykować obrazę.Korzystaj z mediów społecznościowych podczas podróży i planowania podróży. Wiele blogów i forów internetowych zawiera recenzje z pierwszej ręki dotyczące miejsc, które chcesz odwiedzić, a ponadto możesz bezpośrednio zapytać ludzi o ich wrażenia. Sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać podróże!

Ponadto, jeśli korzystasz z witryn, które umożliwiają aktualizowanie swojego statusu, Twoi znajomi mogą mieć dobre sugestie, co dalej.Pozbądź się saszetki.

Nie tylko wyglądasz jak turysta, nerka jest często łatwym łupem dla złodzieja. Jeśli pragniesz wygody nerki, rozważ zakup kamizelki podróżnej z wieloma kieszeniami. Noszą one tyle samo, ale trzymają przedmioty blisko ciała, gdzie są bezpieczniejsze.Pakując bagaż na podróż, przechowuj skarpetki w butach. Jeśli pakujesz na wycieczkę więcej niż jedną parę butów, zaoszczędź miejsce, pakując do nich skarpetki i rajstopy. Skarpetki i rajstopy mogą zająć zaskakująco dużo miejsca w walizce, jeśli są zapakowane osobno.Zawsze miej przy sobie wodę butelkowaną podczas podróży. W niektórych krajach woda z kranu nie nadaje się do spożycia przez ludzi i może zawierać bakterie, które mogą spowodować poważne choroby. Same filtry nie zawsze usuwają te szkodliwe mikroorganizmy, więc albo kup komercyjną wodę butelkowaną z wiarygodnego źródła, albo zagotuj całą wodę przed jej wypiciem.Jeśli podróżujesz samolotem, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w bagażu na rzeczy, które chcesz zabrać z powrotem. Jeśli Twoje torby są pełne przed dotarciem na miejsce i chcesz kupić nowe ubrania lub pamiątki, nie tylko Twoje ubrania będą wszystkie pogniecione, ale może być również szansa, że ​​Twoja torba na bagaż pęknie i zgubisz stare rzeczy, a także Nowa.Jeśli masz pytania dotyczące hotelu, najlepiej zadzwonić około północy. Osoby pracujące przy biurku najprawdopodobniej nie są zajęte i będą w stanie poświęcić ci całą swoją uwagę. Jeśli zadzwonisz w ciągu dnia, najprawdopodobniej mają tam ludzi osobiście i inne osoby dzwoniące, aby ich rozproszyć.Mam nadzieję, że te wskazówki zainspirowały Cię do działania. Znasz teraz wiele nowych sposobów na poznawanie i odkrywanie świata. Musisz pomyśleć o tych różnych pomysłach. Nadszedł czas, aby zaplanować następną wakacyjną podróż, która pogrąży Cię w żywych przeżyciach i stworzy wspomnienia na całe życie.