Czym jest Shopify Polska – Shopify integracja, nowe rozwiązania biznesowe

Niemal każdy sprzedawca internetowy chce wciąż rozwijać swój biznes wykorzystując nowe możliwości, jakie przedstawia przed nim branża e-commerce. Jedną z opcji, jaką warto wprowadzić do swoich dotychczasowych działań jest ciągłe poszerzanie kanałów sprzedaży o nowe platformy, które pojawiają się na rynku i zachęcają swoimi propozycjami do wykorzystania ich ofert w celu pozyskania produktu.

Jedną z nowości, która może sprawić, że twoje dotychczasowe działania nabiorą tempa, a zyski zacząć rosnąć w górę jest Shopify Polska.

Shopify Polska – nowość na rynku e-commerce

Mimo, że Shopify od jakiegoś czasu dostępne było na rynkach zagranicznych, stosunkowo niedawno zostało udostępnione dla rodzimych użytkowników pod nazwą Shopify Polska. Szukając odpowiedzi na pytanie, czym właściwie jest Shopify, musisz wiedzieć, że to nowoczesna platforma oferująca możliwość wystawiania produktów za pomocą specjalnie przygotowanych narzędzi, które ułatwią ci prowadzenie biznesu internetowego.

Przede wszystkim ta nowa platforma sprzedażowa to łatwa w obsłudze, elastyczna i w pełni konfigurowalna opcja, z której zaczyna korzystać coraz więcej przedsiębiorców. Nic w tym dziwnego, oprócz możliwości stworzenia dodatkowego kanału sprzedaży, który pozwala docierać do szerszego grona odbiorców, daje ona sposobność skorzystania nie tylko z integracji fizycznego sklepu internetowego ze specjalnie przygotowaną wtyczką, ale także wykorzystania mobilnej aplikacji do zarządzania firmą. Taka opcja przy odpowiedniej konfiguracji sklepu i wykorzystaniu możliwości połączenia działań np. z zewnętrznymi hurtowniami dropshipping pozwala na zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na ziemi.

Dużym atutem witryny sprzedażowej jest również niemal nieograniczona możliwość zarządzania poszczególnymi produktami, od wystawiania ofert, poprzez wdrażanie modyfikacji i bieżącą kontrolę stanów magazynowych.

Shopify integracja – jak połączyć zadania platformy z systemem Apilo

Jak powszechnie wiadomo system Apilo to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie zająć się prowadzeniem działalności online. Przede wszystkim umożliwia on wdrożenie integracji z poszczególnymi kanałami sprzedaży, dzięki czemu mając konta i wystawione propozycje produktowe na różnych witrynach, możesz zarządzać nimi z jednego miejsca eliminując błędy i oszczędzając czas.

Shopify integracja pozwoli ci na optymalizację podejmowanych działań i wdrożenie profesjonalnej obsługi, która z pewnością zostanie doceniona przez konsumentów, co przełoży się na zwielokrotnienie dotychczasowych zysków.

Wykorzystując narzędzia proponowane przez system Apilo w swoim sklepie internetowym, możesz liczyć na:

  • Automatyczne powiadamianie klienta o zrealizowanej wysyłce
  • Automatyczne przygotowywanie dokumentów przewozowych
  • Zamawianie kuriera
  • Ustandaryzowanie opisów i szablonów aukcji
  • Wybór wysokiej jakości zdjęć z bazy danych
  • Bieżąca aktualizację stanów magazynowych

Wdrożenie automatyzacji udostępnionej przez platformę Apilo pozwoli zwiększyć jakość twojego biznesu. Bieżące informowanie klienta o tym, jak wyglądają poszczególne etapy zamówienia i jaki jest aktualny status płatności pozwoli zwiększyć satysfakcję z dokonanych zakupów w twoim sklepie. Co więcej, możliwość realizacji kilku zamówień jednocześnie zdecydowanie usprawni proces obsługi i skróci czas oczekiwania na paczkę do minimum. 

Nowe możliwości w biznesie internetowym – integracja Shopify i Apilo 

Czas to jeden z aspekt, który z pewnością zyskasz wykorzystując dostępne narzędzia do prowadzenia własnej działalności e-commerce. Niemal w pełni zautomatyzowane podejmowanie działań względem platform sprzedażowych, jak i realizacji zamówień pozwoli ci wprowadzić oszczędności w firmie, o których wcześniej mogłeś jedynie pomarzyć. To doskonała opcja, aby w tym samy czasie zawieszać dotychczasową sprzedaż jednocześnie poświęcając się pozostałym aspektom budowy firmy i rozpoznawalnej marki.